müügitingimused

Veebipoe  insdecor.com  (edaspidi  Veebipood)  omanik  on  Intempore OÜ (registrikood 16011891), asukohaga Lible tn 1 – 5 Tallinn Harjumaa 10612.

  1. Müügitingimuste kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoe kasutajaks registreerimisel ja/või toodete ostmisel.

1.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

1.3 Kui hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Tasu suurus kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.

1.4 Kõik e-poes näidatud toodete hinnad sisaldavad käibemaksu.

1.5 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

1.6 Veebipoes müüdavate toodete hulgas on sisekujunduspaketid ( edaspidi Sisekujunduspakett ), mida saab alla laadida vaid elektroonilisel kujul.

1.7 Sisekujunduspakettide vaadete loomisel on kasutatud 3D-mudeldamise tarkvara. Sisustustoodete virtuaalsed mudelid on loodud võimalikult ligilähedaselt reaalsete toodetega, aga proportsioonid, väljanägemine, materjal, värv ei pruugi täielikult kattuda. Veenduge sisustustoodete sobivuses edasimüüja juures.

1.8 Sisekujunduspakett sisaldab ostunimekirja kujunduses kasutatud peamistest esemetest, näiteks mööbel, vaibad, valgustid, peeglid. Lisaks tapeedid ja seinavärvide koodid. Sisekujunduspaketi ostunimekirjas ei sisaldu illustreerivad aksessuaarid, padjad ja taimed. Elutoa sisekujunduspakett sisaldab ka köögimööbli visiooni ja sobivate materjalide kirjeldust.

1.9 Veebipood ei vastuta sisustustoodete mõõtude sobivuses konkreetse ruumiga. Vajadusel saab soetada sama või sarnase toote väiksema või suurema versiooni, näiteks söögilaua, diivani või voodi. Samuti tuleb köögimööbli projekti koostamisel lähtuda konkreetse ruumi mõõtudest.

1.10 Värvitoonid ja materjalid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektrooniliselt ning nende väljanägemine sõltub kuvamise seadetest. Veenduge värvitoonide ja materjalide sobivuses edasimüüja juures. Võimalusel võtke näidis endaga kaasa ning kontrollige sobivust samas ümbruses ja valguses, kus seda kasutama hakkate.

1.11 Sisekujunduspaketid on Veebipoe intellektuaalne omand, millele kehtivad autoriõigused. Ostja võib sisekujundusprojekti kasutada vaid enda isiklikuks otstarbeks. Sisekujundusprojekti paljundamine, levitamine ja kasutamine muul viisil, mistahes mahus, kujul ja vormis ei ole lubatud ilma Veebipoe kirjaliku nõusolekuta.

1.12 Veebipood ei garanteeri, et kõik Sisustuspaketis kasutatud sisustustooted on saadaval. Kui selgub, et mõne toote müük on lõpetatud, siis kolme kuu jooksul alates Sisustuspaketi ostmisest pakutakse tasuta välja alternatiiv või tagastatakse osa Sisustuspaketi maksmusest proportsionaalselt sisustustoodete koguarvule. Näide: Sisustuspaketi ostunimekiri sisaldab 10 sisustustoodet, millest ühe müük on lõpetatud, siis on ostjal õigus tagasi saada 1/10 Sisustuspaketi maksumusest.

1.13 Veebipood ei garanteeri, et toodete lingid toimivad. Kui selgub, et mõne toote link ei toimi, siis kolme kuu jooksul alates sisekujundusprojekti ostmisest saab ostja küsida korrektse veebiaadressi saates e-kirja aadressile [email protected]. Kui seda ei ole võimalik edastada, siis edastatakse vastavat sisustustoodet müüva ettevõtte kontakt.

1.14 Sisustuspakett on saadaval PDF failiformaadis, selle avamiseks tuleb kasutada vastavat tarkvara. Üks võimalus on alla laadida Adobe Acrobat Reader rakendus https://www.adobe.com/ veebilehelt.

 

  1. Tellimuse vormistamine ja müügilepingu jõustumine

2.1 Kauba tellimiseks  tuleb  lisada  soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse  vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete  kohaletoimetamise viis. 

2.2 Enne tellimuse lõplikku kinnitamist, on ostjal võimalik tellimus üle vaadata ning muuta esitatud tellimust. Pärast tellimuse ülevaatamist ostja kinnitab tellimuse. Tellimust on võimalik esitada eesti keeles.

2.3 Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus eurodes, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

2.4 Müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

2.5 Kui  tellitud  kaupa  ei  ole  võimalik  tarnida  seoses  kauba  lõppemisega  või  muul  põhjusel, teavitatakse   sellest   ostjat   esimesel   võimalusel   ning   tagastatakse   tasutud   raha   (sh   kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

  1. Kohaletoimetamine

3.1 Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

3.2 Digitaalsete toodete puhul saadetakse allalaadmiseks vajalik link e-postiga. 

3.3 Digitaalseid tooteid saab alla laadida kolm korda seitsme kalendripäeva jooksul.

3.4 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

3.5 Eestisisesed saadetised jõuavad  üldjuhul  ostja  määratud  sihtpunkti  3 – 7  tööpäeva  jooksul  alates müügilepingu  jõustumist.

3.6 Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

3.7 Tellitud tooted toimetab Veebipood tellijale vastavalt tellija poolt tellimuse esitamisel valitud viisile. Võimalikud on kas Omniva pakiautomaat, SmartPOSTi pakiautomaat, Eesti Posti postkontor.

 

  1. Taganemisõigus

4.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

4.2 14-päevane taganemisõigus ei kohaldu lepingule, mille esemeks on sellise digitaalse sisu edastamine, mida ei toimetata kätte füüsilisel andmekandjal. Müügitingimuste aktsepteerimise ja/või müügilepingu jõustumisega kinnitab ostja asjaolu, et ta kaotab seeläbi oma taganemisõiguse.

4.3 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

4.4 14-päevase  tagastamisõiguse  kasutamiseks  ei  tohi  tellitud  kaupa  kasutada  muul  viisil  kui  on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

4.5 Kui  kaupa  on  kasutatud  muuks  otstarbeks  kui  on  vajalik  kauba  olemuses,  omadustes  ja toimimises  veendumiseks  või  sellel  on  kasutamise  või  kulumise  märke,  on  Veebipoel  õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

4.6 Kauba  tagastamiseks  tuleb  esitada  kauba  ostmisest  taganemise  avaldus,  mille  vormi  leiab  siit: taganemisavaldus  ning  saata  see  e-posti  aadressile  [email protected] hiljemalt  14  päeva  jooksul  kauba kättesaamisest.

4.7 Kauba  tagastamise  kulud  kannab  ostja,  välja  arvatud  juhul,  kui  tagastamise  põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

4.8 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

4.9 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

4.10 Veebipood  võib  keelduda  tagasimaksete  tegemisest  seni,  kuni  on  lepingu  esemeks  oleva  asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

4.11 Kui ostja on sõnaselgelt valinud   Veebipoe   pakutud   kõige   odavamast   tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea  Veebipood  tarbijale  tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

4.12 Veebipoel  on  õigus  taganeda  müügitehingust  ning  nõuda  ostjalt  tagasi  kaup,  kui  kauba  hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

  1. Pretensiooni esitamise õigus

5.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

5.2 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile [email protected] või helistada telefonil: +372 59166501.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

5.3 Kui  Veebipoest  ostetud  kaubal  on  puudused,  mille  eest  Veebipood  vastutab,  parandab  või asendab  Veebipood  puudusega  kauba.  Kui  kaupa  ei  ole  võimalik  parandada  ega  asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

5.4 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

  1. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

6.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress,   pangarekvisiidid)   ainult   tellimuse   töötlemiseks   ning   kauba   ostjale   saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

6.2 Veebipood  saadab  ostjale  uudiskirju  ning  pakkumisi  ostja  e-maili  aadressile  ainult  juhul,  kui ostja  on  selleks  avaldanud  soovi  sisestades  veebilehel  e-kirja  aadressi ja/või andnud  teada  oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

6.3 Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

  1. Vaidluste lahendamine

7.1 Kui  ostjal  on  Veebipoe  osas  pretensioone,  tuleb  need  saata  e-kirja aadressile [email protected] või helistada telefonil: +372 59166501.

7.2 Kui  ostja  ja  Veebipood  ei  suuda  lahendada  vaidlust  kokkuleppe  teel,  siis  on  ostjal  võimalik pöörduda  Tarbijavaidluste  komisjoni  poole.  Menetlustingimustega  saab  tutvuda  ning  avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

7.3 Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.