Millega tegeleme ?

PAKUME VEEBIPÕHISEID 3D SISEKUJUNDUSPAKETTE

Uue kodu kujundamine või olemasoleva uuendamine on enamasti põnev ja inspiratsiooni täis protsess. Võimalusi ideid koguda on tohutult – Pinterest, veebisaidid, kataloogid, blogid, kauplused. Esmapilgul tundub kõik lihtne, kuid pärast tunde kestnud võimaluste läbi sirvimist võib esialgne entusiasm raugeda ning tekkida segadus ja tüdimus, sest valikuid on lihtsalt liiga palju. Millest alustada, kuidas kokku sobitada ja milline valik üldse teha, et mitte eksida ja hiljem kahetseda? Ja kust need asjad kõik üldse soetada, kas jätkub aega ja energiat neid allikaid otsida ning variandid läbi vaadata?

Tõenäoliselt peab arvestama ka toodete tarneajaga, mis võib olla kuni paar kuud ning kui ei taha seda aega tühjas korteris veeta, tuleb kõik otsused teha kohe ja korraga. Sageli juhtub, et ostetakse esialgu midagi esmavajalikku kiiruga ja läbimõtlemata ning pärast võib selguda, et unistuste kodu loomiseks on esemeid ootamatult keeruline kokku sobitada.

Traditsioonilise sisekujundusteenuse väljakutsed on aeg ja kulud. Peab leidma aega kohtumisteks sisekujundajaga ning veetma tunde sisustussalongides.

Insdecor on loodud inimesele, kes soovib professionaalset sisekujundust kiirelt ja samas veenduda, kuidas valitud esemed omavahel kokku sobivad. Selleks pakume uudse lähenemisega sisekujunduse võimalust. Oleme loonud fotorealistlikud vaated kujundustes kasutatud esemetest ja koostanud valmis sisekujunduspaketid, mida saab koheselt soetada taskukohase hinnaga. Nii on võimalik säästa oma aega, kulud on väiksemad ja jääb rohkem võimalusi kvaliteetsete sisustustoodete ostmiseks.

EELISED

KIIRE ja mugav

 

Kujunda ja sisusta kodu oma väärtuslikku aega liigselt kulutamata. Selle asemel, et veeta pikki tunde sisekujundajaga kohtudes, salonge ja veebipoode külastades, on võimalik osta läbimõeldud sisekujunduspakett endale sobival ajal. Pakett sisaldab kõike vajalikku: värvilahendusi, ostunimekirja kujunduses sisalduvatest peamistest esemetest ja köögimööbli visiooni koos materjalide kirjeldusega. Ostunimekirjas ei sisaldu illustreerivad aksessuaarid, padjad, tekstiilid ja taimed.

asjatundlik ja taskukohane

Kui on soov kujundada kaunis ja professionaalselt sisustatud kodu ning traditsiooniline sisekujundusteenus tundub liiga kulukas, on võimalus valida meie sisekujundajate poolt loodud valmis lahenduste hulgast endale meeldiv sisekujunduspakett taskukohase hinnaga. Nii jääb rohkem vahendeid kvaliteetsete sisustustoodete ostmiseks. Kui kohe ei soovi kõike soetada, on ostunimekiri olemas ja võimalik sisustada etappidena.

visuaalne ja turvaline

Sisustuselemente ükshaaval valides võib olla keeruline ette kujutada, kuidas erinevad esemed omavahel ruumis kokku kõlavad ja millise terviku moodustavad. Sellepärast oleme loonud 3D mudelid kujunduses kasutatud elementidest ja paigutanud need levinud korteriplaanile. Fotorealistlikud vaated kujundusest annavad selge ettekujutuse kasutatud esemetest ja nende omavahelisest sobivusest. See kooskõla kehtib korteri plaanist sõltumata. Nii on sisustuse valimine ja soetamine turvaline.

KUIDAS TOIMIB ?

1.

VALI ENDALE MEELDIV SISEKUJUNDUS

Meie valikust leiad elutoa ja magamistoa sisekujunduspaketid. Valiku saad teha fotorealistlike vaadete põhjal. Võta sobival ajal rahulik hetk, sirvi meie kujundusi ja leia endale kõige meeldivam variant. Lisa pakett ostukorvi ja tasu ostu eest. Head kujundamist ja sisustamist!

2.

OSTA JA LAE KUJUNDUSPAKETT ALLA

Pärast ostu sooritamist saad e-kirja, milles olevalt lingilt on võimalik sisekujunuduspakett alla laadida. Paketis sisaldub ostunimekiri kujunduses kasutatud peamistest esemetest, näiteks mööbel, vaibad, valgustid, peeglid. Lisaks tapeedid ja seinavärvide koodid. Elutoa sisekujunduspakett sisaldab ka köögimööbli visiooni ja sobivate materjalide kirjeldust.  Paketis ei sisaldu kujunduses kasutatud illustreerivad aksessuaarid, padjad ja taimed.

3.

KONSULTEERI SISEKUJUNDAJAGA JA SOETA KÕIK VAJALIK 

Ostunimekirja alusel saad soetada vajalikud esemed kas veebipoodidest või salongidest. Oluline on lähtuda oma ruumi mõõtudest ja jälgida, et paketis toodud esemed ära mahuks. Vajadusel saad soetada sama toote väiksema või suurema versiooni. Samuti sõltub köögi täpne projekt konkreetse ruumi planeeringust ja vajab individuaalset tehnilist lahendust köögimööbli pakkujalt.

4.

Kui pole plaanis soetada KÕIKE korraga

Terviklik sisekujunduspakett jätab alati võimaluse osta sisustus etappidena. Nii saad hajutada väljaminekuid, aga lõpptulemus on ikkagi terviklik.

küsimused ja vastused

MIDA SISEKUJUNDUSPAKETT SISALDAB?

Sisekujunduspakett sisaldab ostunimekirja kujunduses kasutatud peamistest esemetest, näiteks mööbel, vaibad, valgustid, peeglid. Lisaks tapeedid ja seinavärvide koodid. Sisekujunduspaketi ostunimekirjas ei sisaldu illustreerivad aksessuaarid, padjad ja taimed. Elutoa sisekujunduspakett sisaldab ka köögimööbli visiooni ja sobivate materjalide kirjeldust.

KAS VAADETE LOOMISEL ON KASUTATUD REAALSEID TOOTEID?

Jah, sisekujunduspakettide vaadete loomisel on kasutatud 3D-mudeldamise tarkvara. Sisustustoodete virtuaalsed mudelid on loodud võimalikult ligilähedaselt reaalsete toodetega, aga proportsioonid, väljanägemine, materjal, värv ei pruugi täielikult kattuda. Veenduge sisustustoodete sobivuses edasimüüja juures.

MIDA TEHA, KUI SISUSTUSTOOTE MÕÕTMED EI SOBI?

Sageli saab soetada sama või sarnase toote väiksema või suurema versiooni, näiteks söögilaua, diivani või voodi. Veendu kindlasti enne sisustustoote ostmist mõõtude sobivuses konkreetse ruumiga. Samuti tuleb köögimööbli projekti koostamisel lähtuda konkreetse ruumi mõõtudest.

KUIDAS VEENDUDA REAALSUSES MATERJALI JA VÄRVI SOBIVUSES?

Värvitoonid ja materjalid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektrooniliselt ning nende väljanägemine sõltub kuvamise seadetest. Veenduge värvitoonide ja materjalide sobivuses edasimüüja juures. Võimalusel võtke näidis endaga kaasa ning kontrollige sobivust samas ümbruses ja valguses, kus seda kasutama hakkate.

kas sama kujundust saavad osta ka teised?

Jah, aga iga ruum on eriline oma planeeringu, akende asetuse ja valguse poolest, seetõttu ei ole lõppkokkuvõttes kahte ühesugust kujundust. Peale selle annavad lõpliku meeleolu aksessuaarid nagu padjad, küünlad, vaasid ja muud isiklikud esemed. Lisaks sellele võib paketis toodud esemeid kasutada erinevates kogustes ja kohtades, midagi võib ära jätta, aga ka lisada.

kas kujunduspakette saab tagastada või vahetada?

Kujunduspakette tagastada või vahetada ei saa, kuna tegemist on digitaalse infosisuga, millele 14-päevane taganemistähtaeg ei kehti. Rohkem infot: https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns/index_et.htm

KIRJUTA MEILE